12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladık

Özel Doğu Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü büyük bir coşkuyla kutladık. Kutlama programını Serdivan Belediyesi konferans salonunda düzenledik.

Programın sunumunu okulumuz Türk Dili ve Edebiyat öğretmenleri Osman Yücel Odabaşı ve Burçin Mazlum yaptı. Programa 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşi’nın okunmasıyla başlandı. Okul müdürümüz Fatma Uçar ve 12.sınıf öğrencilerimizden Edanur Can günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yaptılar. Daha sonra sırasıyla okulumuz Meslek Dersi öğretmeni Meral Özdemir ve 10/D sınıfı öğrencilerinin hazırladığı skeci, İngilizce öğretmenimiz Ufuk Sürenkök ve öğrencilerin hazırladığı müzikleri, Beden Eğitimi öğretmeni Merve Varol ve öğrencilerin hazırladığı step gösterisini, Edebiyat öğretmeni Burçin Mazlum ve öğrencilerinin hazırladığı roman oyun havaları gösterisini, Fizik öğretmeni Zeynep Kozan ve öğrencilerin hazırladığı zeybek gösterisini, Matematik öğretmeni Mustafa Öncel ve öğrencilerin hazırladığı hemşirelik marşını, Matematik öğretmeni Salih Şahin ve Müzik öğretmeni Caner Kırtak ile öğrencilerin hazırlamış olduğu müzik resitalini izledik. Okul aile birliğinin öğretmenlerimize Hemşireler Günü münasebetiyle çiçek vermesiyle program sona erdi.

Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

One thought on “12 Mayıs Hemşireler Gününü Kutladık”

  1. Başta okul müdürümüz sayın Fatma hocamın ve okulumuzun etkinliğe katılan değerli hocalarimin hemşireler gününü kutlarım. Okul Aile Birliği olarak her zaman yaninizdayiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir