DSC_0227

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının İlk Gün Heyecanı

Özel Doğu Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına coşkulu bir şekilde başlamış bulunmaktayız. Okul müdürümüz Sayın Fatma UÇAR yapmış olduğu konuşmada okulumuzun bu yıl 3. mezunlarını vereceğini belirterek bu yolda büyük bir ilerleme kaydettiklerini dile getirdi. Öğrencilerimize bu yüce mesleği ve Özel Doğu Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini tercih ettikleri için teşekkür etti. Okulumuzda emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlara teşekkür ederek öğrenciler açısından iyi bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

Biz de Doğu Marmara ailesi olarak tüm öğrencilerimizin başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmesini diliyoruz.

0
DSC_0198

Özel Doğu Marmara’da Hizmetiçi Eğitim Semineri

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi Doç.Dr.Mustafa Koç öğretmenlerimize “Veli-Öğretmen, Öğretmen-Öğrenci İletişimi” konulu seminer verdi. Seminerde sınıf içindeki öğretmen-öğrenci iletişimindeki aksaklıklar konuşuldu. Sorunların nelerden kaynaklandığını, diğer iletişimin nasıl kurulabileceği hakkında önemli bilgiler verdi. Özel Doğu Marmara öğretmenleri seminer sayesinde var olan bilgilerini pekiştirmiş oldular. Vermiş olduğu seminerden dolayı Doç.Dr.Mustafa Koç’a teşekkür ederiz.

0
DSC_0138

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTISI

Özel Doğu Marmara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 Eğitim – Öğretim yılı Sene Başı Öğretmenler Kurulu toplantısı 01.09.2015 Salı günü gerçekleştirdi. Sene Başı Öğretmenler Kurulu toplantısı Okul Müdürümüz Sayın Fatma UÇAR başkanlığında toplandı. Toplantıya Müdür Yardımcımız Sayın Duran AKIN ve Değerli Öğretmenlerimiz katıldılar. Okul Müdürümüz Sayın Fatma UÇAR 2015-2016 Eğitim – Öğretim yılının başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Toplantı son derece verimli geçti.

0